دوره‌های آموزشی مبتدی تا تخصصی تاتو بدن

دوره آموزش تتو بدن و دوره ميكروپيگمنيشن و ميكروبليدينگ در موسسه و آکادمی تخصصی همراه با مدرک مورد تایید مراجع بین المللی از سوی کادر مجرب فنی حرفه‌ای برگزار می‌شود.

علاقه مندان به دوره‌های اموزش تتو بدن و ميكروپيگمنتيشن در تهران قادرند از طریق ثبت نام در دوره‌های آموزشی زیر نظر کادر با تجربه و حرفه‌ای به کسب مهارت و درآمد بپردازند.

در آكادمي محا تاتو مراحل مقدماتی تا مراحل پیشرفته و فوق تخصصی براي شما عزيزان توانایی کسب مهارت زیر نظر مربیان متخصص امکان و فرصتی فرآهم آورده تا بتوانید بهترین خدمات تاتو بدن را نزد مشتریان خود ارائه بدهید.

عزیزانی که می خواهند در زمینه تاتو بدن و میکروپگمنتیشن به کسب مهارت پرداخته و از این مسیر درآمدزایی نمایند، به تحقق رویای خود فرای مرزها اندیشیده و آموزش تاتو همراه با گواهی بین المللی پشت سر گذارند، با ما همراه باشند.

آموزش تاتو بدن در تهران و سایر شهرستان‌ها هرروزه علاقه مندان بیشتری نسبت به یادگیری جذب می‌کند. دلیل استقبال هنرجویان از دوره های آموزش تاتو و تلاش برای دریافت مدرک تاتو آن هم مدرک مورد تایید نهادهای برون مرزی است، این امر را می‌توان متمرکز بر بازار پررونق تاتو بدن در اينروزها قلمداد کرد.

امروز تاتو بدن به یکی از پردرآمدترین شغل‌های دنیای هنر و مد تبدیل شده است. منتهی، اجرای تخصصی تاتو بدن در گروی انتخاب موسسه و آکادمی مناسب، ثبت نام و شرکت در دوره‌های آموزشی، استفاده از ابزار و لوازم باکیفیت و رعایت نکات ایمنی می‌باشد.

مشاهده نمونه کارها

سرفصل‌های دوره خصوصي آموزش تتو بدن

آموزش تاتو بدن در تهران شامل سرفصل‌های دوره جامع، دوره تکمیلی و دوره مربیگری تاتو بدن است.

➢ آموزش تئوری تاتو بدن
➢ آشنایی با ابزار و لوازم تخصصی تاتو بدن
➢ شناخت انواع دستگاه تتو بدن
➢ آموزش انواع سوزن و آشنایی با کاربرد آن‌ها
➢ آموزش پوست شناسی و نحوه آماده سازی آن‌ها
➢ شناخت انواع بی حسی موضعی و روش‌های اجرایی آن
➢ آموزش انواع سبک‌های مختلف تاتو بدن شامل: گری واش، سه بعدی، بلک اند گری، پرتره، رئال، آبرنگی، دات ورک، بیومکانیک ,هارور, رئالیسم تاتو, اسکچ، مائوری، ماندلا, ژئومتریک, تراش پولکا ,سورالیسم, ‎نئوجاپنز, لترینک و…
➢ شناخت انواع رنگ‌ها و چگونگی ترکیب بندی آن‌ها
➢ آموزش شابلون سازی و ایجاد طرح بر روی پوست بدون نیاز به تبحر در طراحی و نقاشی
➢ آموزش رسم انواع خطوط و انحنا به طور جزئی و دقیق
➢ آموزش انواع سایه‌ها
➢ آموزش طراحی تک بعدی و چند بعدی
➢ آموزش روش استاندارد و اصولی انتقال رنگ به زیر پوست
➢ آموزش فیلینگ تاتو به مفهوم یکپارچگی طرح
➢ شناخت اصول نگهداری از تاتو بدن
➢ آشنایی با انواع روش‌های ترمیم تتو بدن

مشاهده ویدئو هنرجویان آکادمی

موسسه و آکادمی تخصصی محا تاتو برای آموزش تاتو در تهران از جمله آموزش ميكروپيگمنتيشن ، ميكروبليدينگ و تتو بدن به صورت حرفه ای، برای ثبت نام در دوره های بین المللی خود، فراخوان ثبت نام برگزار کرده است.

تماس با کارشناس آموزش

آموزش و اجرای تخصصی تاتو بدن در آکادمی تخصصی محا از مزایای متعددی برخوردار می‌باشد. مهم‌ترین مزایای آن عبارتند از:
١- آکادمی تخصصی محا از کادر متخصص و مجرب دارای سابقه طولانی در زمینه فعالیت تتو بدن و میکروپیگمنتیشن بهره برده است.

٢- موسسه آموزشی محا تتو از بهترین ابزار و لوازم در راستای آموزش و اجرای تخصصی تاتو بدن و میکروپیگمنتیشن استفاده ميكند.

٣- مربیان متخصص و مجرب آکادمی محا در عین رعایت نکات ایمنی امکان تمرین و ممارست بر روی پوست مصنوعی و مدل زنده را برای هنرجویان فراهم می‌آورد.

٤- هنرجویان پس از اتمام دوره‌های آموزشی و قبولی در امتحان مدرک مورد تایید مراجع بین المللی همراه با كد رجيستري را دریافت خواهند کرد.

٥- بهره‌وری از پشتیبانی نامحدود و آنلاين مربیان تا زمان تسلط کافی بر روی مهارت و بعلاوه، راه اندازی کسب و کار مرتبط از دیگر مزایای گذراندن دوره‌های آموزشی در آکادمی تخصصی محا به شمار می‌رود.

سوالات متداول شما

در ابتدا آموزش ها روی پوست مصنوعی انجام ميشود و پس از رسیدن به مهارت، تمرين و تجربه لازم، بر روی پوست واقعی تمرین می کنید.

برای اخذ نمودن مدرک تتو بدن پیش از هر چیزی باید در یکی از مراکز آموزشی تتو بدن ثبت نام نمایید و در دوره های آموزشی شرکت نمایید که این دوره‌ها در ۳ بخش پایه، تخصصی و فوق تخصصی برگزار می‌شود. پس از گذراندن دوره‌های مباحث تئوری و عملی زیر نظر مربیان حرفه ای و گذرراندن آزمون عملی و اجرا رو مدل خود و گرفتن نمره عالی شما می‌توانید مدرک خود را اخذ نمایید.

بعضی از شغل‌ها مانند تتو امروزه به عنوان یک شغل پر درآمد محسوب می‌شود و بسیار طرفدار پیدا کرده است. آموزشگاه‌های زیادی برای آموزش این هنر پول ساز دایر شده است. تتو در کنار درآمد زیاد و سود زیاد شغلی بسیار حساسی است و باید بصورت تخصصی این رشته را یاد گرفت. اگر در هنر تتو بصورت تخصصی کار کنید درآمد ماهیانه تتو آرتیست حدودا بین ۱۰ تا ۵۰ میلیون می‌باشد.

این نکته را که تتو به عنوان یک هنر شناخته می‌شود را باید در نظر داشته باشید و استعداد و علاقه به هنر و نقاشی باید از اولویت اول یک تتو آرتیست باشد. یک تتو آرتیسیت نیازی به دانستن کامل هنر نقاشی ندارد چرا که در آموزشگاه‌های تخصصی و حرفه ای تتو چگونه کپی کردن کامل طرح با ریزترین سایه‌ها نیز به شما آموزش داده می‌شود چرا که شما فقط طرح را عینا کپی می‌کنید و برای کسانی که پیش زمینه‌ای از هنر نقاشی ندارند جای هیچ نگرانی نیست:)

یک آکادمی و مربی تتو ی خوب به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید تحت نظر مربی روی پوست مصنوعی و مدل واقعی ساعت‌ها تمرین کنید تا بتوانید مهارت کافی را در این زمینه بدست آورید. ناگفته نماند که تمرین شما با پایان دوره آموزشی نباید به پایان برسد و فقط به مربی خود اکتفا کنید شما بعد از هر کلاس آموزشی باید ساعت‌ها طرح های مورد نظر خود را روی پوست مصنوعی تمرین کنید زیرا که تتو کار حرفه ای باید بتواند ریزترین جزییات را با دقت اجرا نماید که این نکته نیاز به ممارست و تمرین بیش از حد شما در روز دارد.

بله، بعد از پایان این دوره آموزشی شما قادر به اجرای تماميه سبك ها و طرح های تتو خواهید بود.

بعد از پایان کلاس ها،تا ۶ ماه از پشتیبانی آنلاين مربي برخوردار خواهید بود.

و در اخر
امروز کمتر آموزشگاهی به هنرجويان امکان اجرای تتو بدن بر روی پوست را می‌دهد.

بنابراین، ضرورت دارد هنرجو پیش از انتخاب آموزشگاه تاتو بدن درباره این بخش از دوره آموزشی تحقیق کند.
آکادمی محا، پس از آموزش تاتو روی پوست مصنوعی بر پایه پوست زنده فرصت اجرای تاتو روی پوست واقعی را در اختیار هنرجویان قرار خواهد داد.

افتخار ما به این است که هنرجویانی که در دوره های آموزش محا تاتو ثبت نام ميكنند، موفق به اخذ مدرک و گواهی بین المللی می شوند، كه فراتر از مدرک کاغذی معتبری که دریافت می دارند، آنچنان تخصصی در کار تاتو کسب می کنند که موفق کاری آن ها تضمین می گردد و چه اعتباری بالاتر از موفقیت کار شما برای تایید کیفیت آموزش های ما است؟!

جهت مشاوره با مشاورين ما در واتساپ ٠٩١٩٤٣٣٣٨٠٠ در خدمتيم.

56 دیدگاه برای “آموزش تاتو تخصصی بدن

  • admin گفته:

   سلام عزیزم. بعداز آخرین جلسه دوره بله! و تا ۶ ماه پشتیبانی آنلاین دارین، هر سوالی باشه ما در خدمتتونیم:))

 1. Rahi گفته:

  باعرض سلام وخسته نباشید به کادر مجربتون،میخواستم درباره هزینه کلاسها و قیمت دستگاه ها بدونم

 2. رعنا گفته:

  مرسی از شما استاد عزیز کارتون فوق العاده بود من کارآموز شعبه ی فاطمی شما بودم خیلی باحوصله و صبور بودید مررررررسی از شمااااااا

 3. فرشيد گفته:

  آکادمی محا تتو بنظرم جز بهترین ها در تهران هست، من بعد از اتمام کلاسها تونستم تو یک مرکز کارمو شروع کنم و این فقط بخاطر کیفیت بالای اموزش و اساتید این مرکز هستش

  • admin گفته:

   با توجه به شرایط فعلی متاسفانه امکان برگزاری کلاس‌های حضوری نیست.
   اما دوستانی که تهران نیستند، می‌توانند در دوره‌های آنلاین تتو شرکت کنند.
   برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

  • admin گفته:

   اگه مایل به ثبت نام در دوره حضوری هستین، تعداد روزهایی که می‌تونید تهران بمونید رو به ما اعلام کنید تا براتون ساعات کلاس رو تقسیم کنیم.

 4. بهار گفته:

  سلام
  خواستم بپرسم شما در کدام منطقه تهران هستید و آیا همه کلاسها باید در اکادمی برگزار بشود ؟

 5. محمد گفته:

  سلام ببخشید آموزش آنلاین هم دارید ؟چون من اهواز هستم سختم هست که تهران بیام برای آموزش

  • admin گفته:

   سلام عزیزم
   قیمت تاتو به سایز طرحتون که چقدر رنگ می‌بره و هم‌چنین محلی که روی بدنتون تتو میشه بستگی داره

 6. محمد گفته:

  سلام خسته نباشيد.ایا شما شهریه را بصورت اقساط هم قبول میکنید چون من نمی تونم بصورت یکجا پرداخت کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *