وسایل مورد نیاز تاتو بدن

وسایل مورد نیاز تاتو بدن

هنگام شروع به کار در صنعت پر درآمد تتو سوال‌های متداولی ذهن شمارو درگیر می‌کند، از جمله به چه تجهیزاتی نیاز دارم؟ کجا دوره آموزشی ببینم؟

تتو یک اثر هنری است و ده‌ها هزار سال است که وجود داشته است. با این حال، در روزهای مدرن، قبل از شروع آموزش تتو خود باید کاملاً آماده و آگاه باشید.

شما باید لیست کاملی از ابزارهای مورد نیاز خود را قبل از شروع دوره و  اولین مشتری خود داشته باشید.

شما به رنگ‌ها، سوزن، شابلون، منبع تغذیه، پن و… نیاز دارید. ابزارهای متنوعی را می‌توان برای تتو بدن استفاده کرد.

  • رنگ

رنگ با کیفیت بالا اینجا در مورد رنگ تتو معمولی صحبت نمی‌کنیم. منظور ما رنگ حرفه ای است. از بین تمام این ابزارهای تتو، ما این را مهم‌ترین چیز می‌دانم زیرا بدون رنگ با کیفیت تتو امکان پذیر نخواهد بود.

وسایل تاتو بدن

  • سسز

به طور خلاصه، قطعه ای از مهم‌ترین تجهیزاتی است که توسط هنرمند خالکوبی برای انجام کار نگه داشته و استفاده می‌شود. که تنوع بسیار بالایی دارد دستگاه‌های تاتو در دو مدل دوار و کویل یا سیم پیچ وجود دارند که باید بایک منبع تغذیه به نام ترانس همراه باشد.

                           وسایل تاتو بدن                       وسایل تاتو بدن

  • سوزن تتو بدن

سوزن‌های تتو بدن در انواع مختلف شکل‌ها، فرم‌ها و برندهای متفاوتی وجود دارد که بر مبنای طرح‌های مختلف استفاده می‌شود. استفاده از بهترین نوع تتو به بهتر شدن کیفیت کار منجرب خواهد شد و این نکته مهم که سوزن‌ها یک بار مصرف هستند را نباید نادیده گرفت.

وسایل تاتو بدن

  • پوست مصنوعی

داشتن پوست مصنوعی برای شروع کار به هنرجوها و افراد تازه کار بسیار کمک می‌کند واجب است که همه‌ی افراد مبتدی قیبل از اجرا روی پوست انسان حتما چند مرتبه روی پوست مصنوعی تمرین لازم تمامی سبک‌ها را انجام بدهند.

وسایل تاتو بدن

  • مایع استنسیل و کاغذ استنسیل

با کاغذ استنسیل و مایع یا همان ژل تتو به شما امکان می‌دهد تا آثار هنری و طرح مورد نظر مشتری را به بدن منتقل کنید برای بسیاری از هنرمندان تتو کشیدن نقاشی با دست آزاد روی پوست بدن دشوار است به خصوص زمانی که مبتدی هستند. هم‌چنین شما باید طرح مورد نظر مشتری را بی نقص و مانند تصور مشتری عینا اجرا نمایید. بر همین مبنا کاغذ استنسیل به همراه ژل انتقال دهنده آن نیز می‌تواند یکی از ابزار مهم یک تتو کار باشد.

وسایل تاتو بدن       وسایل تاتو بدن

و اما برای شروع تتو ارتیست شدن همیشه پیشنهاد می‌شود قبل از شروع کلاس آموزش تاتو به دلیل ناکافی بودن اطلاعاتتون وسایل مورد نیاز خود را تهیه نکنید. در آکادمی محا تتو تمامی وسایل مصرفی برای شروع و تمرین در اختیار هنرجویان عزیز به صورت روسایل مورد نیاز تاتو بدنایگان در آکادمی قرار می‌گیرد و هنرجویان می‌توانند با این وسایل و ابزارها تمرین کنند تا شناخت کافی نسبت به وسایل پیدا کنند و سپس خریداری نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی برایتان پیش اومده؟ از ما بپرسید
مشاوره رایگان کلاس‌های آموزشی