طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر

تاتو بر اساس علم آسترولوژی

طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر

با فرا رسیدن ماه مهر افراد تمایل دارند مروری بر شماری از طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر داشته باشند. اما، پرسش اینجاست که چرا باید به سراغ نمادهای تتو ماه مهر برویم؟

این روزها کم‌تر کسی است که با علم آسترولوژی آشنا نباشد و از عجایب اتفاقات دنیای آن شگفت زده نشود!

علم آسترولوژی برای افراد متولد هر ماه پیشنهادات ویژه‌ای دارد. پیشنهادات تاتو ماه مهر معمولاً بر اساس نمادهای آسترولوژی آن ارائه می‌شود.

برابری، تعادل و هماهنگی سه عنصر اصلی برج میزان به شمار می‌روند. صلح جویان ماه مهر، به خوبی می‌دانند تحت هر شرایطی باید چطور عمل کنند. منتهی، همواره این افراد به دنبال بهترین راه حل هستند. چنین مسئله‌ای باعث شده تا آن‌ها به این راحتی قادر به تصمیم گیری نباشند.

مروری بر انواع طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر

وقتی بحث “تتو کردن” مطرح می‌شود، تعادل ترازوی مغز مهرماهی به هم می‌ریزد. تاتوی بزرگ بزنم و یا کوچک؟ تاتوی رنگی بزنم و یا مشکی؟ کجا تتو بزنم؟

سوالات فوق ممکن است ذهنتان را مشغول کند. بنابراین، ما مجموعه‌ای از طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر را گردآوری کرده‌ایم تا الهام بخش شما در انتخاب تاتو باشند.

  • نماد ماه مهر
طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر
(لیبرا)

لیبرا، ماه هفتم از دایره زودیاک است. تاتو علائم و یا نمادهای زودیاک امری رایج می‌باشد. بنابراین، نمادهای تتو ماه مهر آسان‌ترین انتخاب‌های ممکن هستند.

به طور عمده، تراز و طلوع یا غروب خورشید مهم‌ترین نمادهای تتو ماه مهر محسوب می‌گردند. اینچنین نمادها ساده‌ترین شکل تتو برای متولدین ماه مهر به شمار می‌روند.

طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر
(نماد میزان)

در حالی که تاتو ترازو و طلوع یا غروب خورشید جزئی از طرح‌های مینیمال به شمار می‌روند، ولیکن، شما آزاد هستید تا این اشکال را با تخیل خود ارتقاء ببخشید.

این اشکال اصولاً کوچک هستند و چندان دیده نمی‌شوند. با این حال، شما از طریق افزودن سایر الگوها و عناصر قادر به تغییر آن‌ها خواهید بود.

  • بانوی عدالت
طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر
(ترازو)

ترازوی لیبرا نمادی برگرفته از دانش اسطوره شناسی رومی و یونانی است. جایی که بانوی عدالت ترازو را با یک دست نگه داشته تا رضایت خود را از اجرای عدل و برقراری تعادل نشان بدهد.

امروز بانوی عدالت یکی از مدرن‌ترین اشکال و طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر به شمار می‌رود. بهترین محل برای زدن چنین تاتویی پشت و یا ساق دست می‌باشد.

طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر
(تتوی ساق دست)

ایده‌های بی شماری برای تاتوی بانوی عدالت وجود دارد. فقط باید اندکی جسارت داشته باشید تا نقش چنین طرحی را جایی ثبت کنید!

6 دیدگاه برای “طرح‌های پیشنهادی تاتو برای ماه مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ثبت نام دوره‌ها و مشاوره رایگان اجرا تاتو
سلام! برای دریافت تخفیف برای ثبت نام دوره‌ها و مشاوره رایگان اجرا در خدمتتون هستیم.